ul. Żwirki i Wigury 73B
17-100 Bielsk Podlaski
tel/fax:
NIP:
5431857245
REGON:
051987222

Piły pionowe

Piła panelowa pionowa producenta ETALON to niezawodna maszyna sprawdzająca się do obróbki wielu materiałów. Wszystkie piły ścienne pionowe wyróżniają się niewielką, lecz solidną konstrukcją, która sprawdzi się perfekcyjnie w małych pomieszczeniach. Piła ETALON umożliwia cięcie m. in. sklejki, płyt laminowanych, MDF, plexi, alucobond, blach akrylowych i kompozytów aluminiowych. W procesie produkcji specjaliści ETALON przykładają ogromną wagę, by każda piła pionowa ścienna była wykonana z dbałością o detale i z najwyższej jakości materiałów.

Solidna i innowacyjna piła panelowa pionowa ETALON to pewność płynnej, precyzyjnej obróbki materiałów

Każda piła formatowa pionowa od renomowanego producenta ETALON zapewnia wygodną i wydajną pracę. Inwestując w innowacyjny i solidny sprzęt mogą Państwo liczyć na oszczędność czasu, zwiększenie wydajności produkcji oraz dokładności samego procesu . Marka ETALON dba o standard swoich produktów już na etapie doboru materiałów. Zapewniamy, że wysoka klasa stali stosowanej do konstrukcji pił pionowych panelowych sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie korzystna cena idzie zawsze w parze z najwyższym standardem urządzeń. Udzielamy aż 7 lat gwarancji na liniowe elementy nośne! Piła pionowa panelowa od ETALON to:

  • precyzyjna obróbka – każda piła formatowa pionowa wyposażona jest w odporne na ścieranie wkładki wykonane z tworzywa sztucznego. Modele wyposażone w precyzyjny przyrząd do cięcia pod kątem gwarantują perfekcyjną obróbkę. Bardzo różnorodne wyposażenie pozwali Państwu znaleźć w ofercie ETALON maszynę do cięcia plexi, sklejki, płyt laminowanych, MDF czy paneli.
  • bezpieczeństwo użytkowania – inżynierowie czuwający nad procesem projektowym pił ETALON dbają o bezpieczeństwo użytkowania poprzez zastosowanie m. in. lamp ostrzegawczych, systemów ostrzeżeń, a także mechanizmów zapobiegających przed przypadkowym uruchomieniem piły.
  • solidna konstrukcja – każda piła pionowa panelowa wykonana jest z produktów hutniczych od sprawdzonych węgierskich producentów. Wysoka jakość stali gwarantuje stabilną pracę i żywotność maszyny.
  • multizadaniowość – piły pionowe są wielozadaniowe, sprawdzają się do obróbki sklejki, płyt laminowanych, OSB, MDF, plexi, Lexan oraz Alucobond. Bez problemu posłuży również do obróbki kompozytów aluminiowych lub blach akrylowych.

Bogata oferta obejmująca piły pionowe ścienne umożliwi Państwu znalezienie modelu dopasowanego do konkretnych potrzeb, oczekiwań. Nasi specjaliści służą pomocą przy wyborze idealnej piły do Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu!