ul. Żwirki i Wigury 73B
17-100 Bielsk Podlaski
tel/fax:
NIP:
5431857245
REGON:
051987222

O firmie

mini,page,58,144,144.jpg

Zespół Etalon ma ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn do obróbki drewna. Nasze maszyny są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości co zapewnia praktyczne użytkowanie i długowieczność.

Około roku 2015 Firma Etalon oceniła rzeczywiste wymagania klientów i zaplanowała pierwszy prototyp piły panelowej Highline.

Linia produktów została rozpoznana od początku, początkowo wśród węgierskich specjalistów w dziedzinie obróbki drewna, a później okazało się, że inne branże (takie jak dekoracje, produkcja świec, budynek chłodni itp.) Również mają podobne potrzeby i duży potencjał eksportowy. Od tego czasu udało nam się nawiązać współpracę z zagranicznymi partnerami handlowymi, w tym z naszymi klientami w takich krajach jak Polska, Rumunia, Anglia, Irlandia, Litwa, Singapur, Malezja, Ekwador, Irlandia itd.

Od tamtej pory struktura, konstrukcja i akcesoria maszyn pionowych znacznie się zmieniły, ale główny aspekt pozostaje niezmienny: produkcja produktu spełniającego wymagania klienta i gwarantująca długoterminową obsługę gwarantującą niezawodne działanie.

Podsumowując nasze doświadczenie w produkcji maszyn, know-how naszego przemysłu drzewnego oraz informacje, których używamy podczas naszej długotrwałej współpracy, umieściliśmy na linii produkcyjnej wysokiej klasy urządzenie do cięcia ETALON high-end ETALON.

Każdego dnia rozwijająca się firma boryka się z różnymi wyzwaniami. Piłą panelowa jest częścią floty sprzętowej, której stabilna i dokładna eksploatacja gwarantuje maksymalną wielkość produkcji i obsługi klienta, niezależnie od tego, czy jest wykorzystywana wyłącznie do usług cięcia, czy do części linii do produkcji mebli.
Zdecydowaliśmy, że ETALON może produkować wyłącznie piły stołowe, które nie tylko zapewniają maksymalną stabilność operacyjną, ale nie wymagają kompromisów w zakresie jej funkcji.
Ostatecznie, prędkość, precyzja i wyposażenie Highline zapewniają wiodącą pozycję w zakresie bezpieczeństwa dla lidera firmy. Elastyczność to ciągłość i możliwość projektowania produkcji, czas pracy to krótki okres zwrotu z inwestycji, a wysoka technologia zapewnia gwarancję, że maszyna pozwoli na nowoczesną i wysokiej jakości produkcję, nawet jeśli rynek szybko ewoluuje.

Trzecią najważniejszą cechą maszyn ETALON jest zapewnienie najlepszej na rynku maszyny o korzystnej cenie.
W jaki sposób wysokiej klasy zaawansowana maszyna do obróbki drewna montowana w połączeniu z zaawansowaną technologią i doskonałą technologią może konkurować z cenami producentów z Europy Środkowej i Dalekiego Wschodu?
Odpowiedź jest prosta: filozofia ETALON "Wszystko w fabryce", ponieważ wszystkie nasze części są produkowane przez nas samych.
Spawamy, przecinamy, splatamy (oprócz 6-metrowych komponentów z koncepcji), instalujemy elektronikę, pneumatykę, a nasi inżynierowie kontrolują cały proces produkcji od pierwszego spawu do ostatniego naciśnięcia przycisku, dzięki czemu wszystkie nasze maszyny są doskonale wykonane i przetestowane.

Dlaczego warto wybrać Etalon?